INSPEKTOR/SPECJALISTA WZL.110.11.2022/WME DME

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Polski Komitet Normalizacyjny
  • Kontakt: Agnieszka Wypustek
  • Telefon: 22 5567659
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska

Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy

nr referencyjny: WZL.110.11.2022/WME DME

Polski Komitet Normalizacyjny, ul. Świętokrzyska 14, 00-050 Warszawa

poszukuje kandydatów do pracy.

Liczba osób: 1, wymiar etatu: 1, umowa na okres próbny

Jeśli zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu, pracy w krajowej jednostce z długoletnią tradycją, otwartej na współpracę międzynarodową, odpowiedzialnej za organizację działalności normalizacyjnej, to zgłoś się do nas. Dołącz do zespołu Działu Metodyki w Wydziale Metodyki jako Inspektor/ Specjalista

 Twoje zadania:

·         Prowadzenie księgi rejestru PN.

·         Prowadzenie kartoteki rejestracyjnej PN.

·         Uzupełnianie numerów rejestru w bazie danych PN.

·         Prowadzenie Księgi Numerów PN własnych.

·         Wprowadzanie do PZN danych dotyczących PN.

·         Sprawdzanie zgodności opracowania projektów Polskich Norm i innych dokumentów normalizacyjnych z obowiązującymi zasadami.

·         Analizowanie poprawności danych w PZN oraz uzupełnianie o niezbędne dane.

·         Udzielanie informacji pracownikom PKN.

Dlaczego warto?

·         dołączysz do firmy z tradycjami i nowoczesną kulturą organizacji

·         nie znudzisz się - praca jest różnorodna

·         zdobędziesz i rozwiniesz nowe umiejętności - zapewniamy wsparcie i swobodę w zwiększaniu Twoich kompetencji poprzez szkolenia

·         samodzielnie zorganizujesz swoją pracę

Możemy Ci zaoferować:

·         stabilną pracę w elastycznych godzinach od poniedziałku do piątku i zawsze wolne weekendy

·         wynagrodzenie zawsze na czas

·         świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

·         możliwość doskonalenia języka angielskiego w godzinach pracy

·         miejsce pracy w dobrej lokalizacji (dogodny dojazd środkami komunikacji miejskiej)

·         możliwość podjęcia pracy od zaraz

·         pomoc i wsparcie coacha podczas adaptacji zawodowej i na każdym innym etapie

Oczekujemy:

·       wykształcenia  średniego lub wyższego

·       doświadczenia w pracy przy wykształceniu średnim na stanowisko:

Inspektor - 1 rok, Specjalista -  4 lata, w przypadku wykształcenia wyższego doświadczenia w pracy na stanowisko: Inspektor - bez doświadczenia, Specjalista - 2 lata

·       ogólnej wiedzy o normalizacji

·       dobrej znajomości języka angielskiego

·       biegłej obsługi komputera oraz znajomości programów MS Office

·       zdolności analitycznego myślenia, umiejętności obsługi baz danych, zorientowania na cele i możliwości

·       dobrej organizacji pracy, rzetelności, odpowiedzialności, terminowości, samodzielności
w działaniu

 Mile widziane:

·         komunikatywność jako umiejętność wyrażania i formułowania opinii w sposób jasny
i precyzyjny, otwartość w dyskusji, aktywne słuchanie

Złóż wymagane dokumenty:

1. List motywacyjny

2. CV

3. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, staż pracy i doświadczenie zawodowe

4. Oświadczenie osoby ubiegającej się o zatrudnienie

    (do pobrania ze strony https://www.pkn.pl/o-pkn/praca-i-praktyki-w-pkn)

Dokumenty należy składać w terminie do dnia 10.06.2022 r.(decyduje data wpływu oferty do PKN):

1. w formie papierowej, w zaklejonej kopercie opatrzonej imieniem i nazwiskiem kandydata do pracy oraz numerem referencyjnym ogłoszenia za pośrednictwem poczty lub firmy kurierskiej na adres: Polski Komitet Normalizacyjny,
ul. Świętokrzyska 14, 00-050 Warszawa lub osobiście w Kancelarii Polskiego Komitetu Normalizacyjnego,
ul. Świętokrzyska 14 w Warszawie, I piętro, pok. nr 109.

2. w formie elektronicznej, opatrzone własnoręcznym podpisem, przesyłając na adres e-mail: [email protected]

Oferty niekompletne oraz przesłane po terminie nie będą rozpatrywane. Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy wstępnej. Prezes PKN ma prawo wstrzymać lub unieważnić nabór na każdym jego etapie. Oferty kandydatów, którzy nie zostali zatrudnieni w PKN, są niszczone po upływie 3 miesięcy od dnia zakończenia postępowania. Do tego czasu kandydaci mogą odebrać swoje dokumenty.