SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC / WAŁBRZYCH

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: KbtiPoland
  • Kontakt: KbtiPoland
  • Telefon: +48 74 300 00 15
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wałbrzych
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) poszukuje do swojego zespołu osoby do pracy na stanowisku: Specjalista ds. kadr i płac.

Miejsce pracy: Wałbrzych

Obowiązki:

-Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami

-Kontrolowanie i rozliczanie różnych systemów czasu pracy

-Monitorowanie absencji i ewidencji czasu pracy

-Przygotowywanie kompleksowej dokumentacji dotyczącej zatrudniania cudzoziemców

-Przygotowywania listy płac oraz naliczanie wynagrodzeń (umowy o pracę, umowy cywilno-prawne)

-Monitorowanie szkoleń BHP, badań lekarskich

-Sporządzanie raportów kadrowo-płacowych na potrzeby firmy

-Wsparcie w sporządzeniu i przekazywaniu niezbędnych raportów i sprawozdań do ZUS, GUS, US i PFRON

-Obsługa programu Płatnik oraz PPK

-Współpraca z Klientami w zakresie kadrowo-płacowym

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe

-Doświadczenie w zakresie kadr i płac

-Znajomość zagadnień i przepisów z zakresu prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych

-Znajomość zasad naliczania wynagrodzeń

-Znajomość programów kadrowo – płacowych (Płatnik)

-Znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)

-Rzetelność i terminowość w realizacji zadań

-Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, zdolności analityczne

-Odpowiedzialność za powierzone obowiązki

-Zdolności komunikacyjne

-Mile widziana znajomość j. angielskiego

-Mile widziane doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. Kadr i Płac w agencji pracy .

Oferujemy:

-Umowę o pracę

-Wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia i kompetencji

-Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju osobistego

-Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

-Przyjazną atmosferę pracy

Benefity:

-Elastyczny czas pracy

-Cykliczne imprezy integracyjne

-Świętowanie ważnych wydarzeń w Twoim życiu

-Dogodna lokalizacja oraz dobra komunikacja miejska

-Możliwość pracy zdalnej

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy [email protected] w temacie wpisując: Specjalista ds. kadr i płac Wałbrzych lub o kontakt telefoniczny: +48 74 300 00 15

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".