DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 9 000-11 000 PLN/m-c
  • Firma: TRIOL POLAND
  • Kontakt: Katarzyna Nurkiewicz
  • Telefon: 780 600 752
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wołomin
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Account Manager

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja planu generowania ostatecznych przychodów od stałych kluczowych klientów zgodnie ze strategią sprzedaży.
  • Prowadzenie korespondencji biznesowej ze stałymi, nowymi i potencjalnymi klientami w języku angielskim.
  • Finalizacja wszystkich rodzajów negocjacji dla stałych klientów.
  • Towarzyszenie podczas wypełniania wszystkich zobowiązań umownych z klientami.
  • Zachowanie obiegu dokumentów w Bitrix24:
  • kontrola procesu produkcji zamówień (raporty, wnioski, wysyłki).
  • wystawianie faktur, zamówień klientów, negocjowanie umów.
  • śledzenie zamówienia do momentu otrzymania produktu przez klienta.
  • Ścisła współpraca z działem logistyki, kontroli wysyłkowej i przychodzącej u klienta, wdrażanie i uruchamianie sprzętu, informacja zwrotna na temat realizacji.
  • Prowadzenie już istniejącej i budowanie nowej bazy klientów. Przeprowadzanie pozyskiwania klientów
  • Przygotowywanie prezentacji, produktów promocyjnych itp., niezbędnych do negocjacji z klientem, wystaw i konferencji.
  • Organizowanie spotkań managerskich ds. rozwoju biznesu z klientami.

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - В2/С1. jest warunkiem koniecznym
  • Doświadczenie w pracy z klientem lub w branży logistycznej i dostawczej.
  • Wykształcenie wyższe o kierunku: stosunki międzynarodowe, ekonomia, zarządzanie, marketing lub wykształcenie techniczne.
  • Umiejętności negocjacyjne i zdolność budowania stałej relacji biznesowej z klientem.
  • Doświadczenie w sporządzaniu różnego rodzaju dokumentacji i umów
  • Umiejętność pracy w Excel, Google docs.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i komunikowania się w sposób przekonujący. Skuteczne umiejętności werbalne, pisemne i prezentacyjne.
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów pracy w środowisku wielozadaniowym.

Zapraszamy do współpracy!

Być może CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE :)

Aplikować można poprzez portal lub wysyłając CV na adres [email protected]

więcej informacji pod nr tel. 780 600 752