DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 500-5 500 PLN/m-c
  • Firma: Veritas Group
  • Kontakt: Paulina Sktonicka
  • Telefon: 530243971
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Asystentka

Grupa VERITAS w związku z dynamicznym rozwojem swoich struktur poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Asystenta/Asystentki ds. Kontaktu z klientem niemieckojęzycznym

Miejsce pracy - Wrocław

Praca stacjonarna

Kilka słów o Veritas Group:

  • Działamy w branży opiekuńczej na rynku niemieckim, angielskim i polskim;
  • Zapewniamy naszym opiekunom osób starszych i klientom stałą opiekę;
  • Budujemy (oprócz bazy klientów i naszych wspaniałych opiekunów) zespoły wspaniałych ludzi, których łączy zamiłowanie do branży rekrutacyjnej, modelów kompetencji sprzedażowych oraz chęć ciągłego rozwoju!

Obowiązki:

  • Wsparcie zespołu w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (weryfikacja predyspozycji kandydatów do pracy oraz sprawdzanie stopnia znajomości języka niemieckiego, selekcja aplikacji);
  • Wsparcie zespołu w zarządzaniu ofertami pracy i koordynowaniu wyjazdów i przyjazdów pracowników;
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z niemieckojęzycznymi partnerami;
  • Zadania administracyjno-biurowe;
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Dobra znajomość języka niemieckiego, min. B1;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakiet MS Office);
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Doskonała organizacja pracy;
  • Orientacja na rozwój i samodoskonalenie;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Poczucie humoru.

Mile widziane:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat;
  • Pracę na stanowisku umożliwiającym rozwój kompetencji zawodowych;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Przyjazną atmosferę;
  • Kartę Multisport oraz pakiety medyczne
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.