DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: P.P.U.H.
  • Kontakt: Oktawian
  • Telefon: 790800578
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca autobusu

Firma KŁOSOK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. zatrudni kierowców (kobiety oraz mężczyzn) autobusu kategorii D. Jeśli jesteś kierowcą posiadającym prawo jazdy kategorii D, poszukujesz pracy, chcesz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, to właśnie znalazłeś to, czego szukasz.

Zajezdnie autobusowe przewoźnika na terenie województwa Śląskiego oraz Dolnośląskiego:

·         Pszczyna

·         Wodzisław

·         Rybnik

·         Zabrze

·         Bielawa

·         Wrocław

·         Żory

Obowiązki:

·         wykonywanie pracy zgodnie z rozkładem jazdy,

·         wypełnianie kart drogowych,

·         monitorowanie stanu technicznego pojazdu i informowanie dyspozytora o nieprawidłowościach,

·         sprzedaż biletów.

Wymagania:

·         aktualne prawo jazdy kat. D,

·         świadectwo kwalifikacji zawodowych na przewóz osób (opcja zrobienia kwalifikacji zawodowych za pośrednictwem pracodawcy),

·         uczciwość i rzetelność w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Oferujemy:

·         darmową opiekę medyczną

·         finansowanie uprawnień na kategorię D,

·         przeprowadzenie niezbędnych szkoleń,

·         możliwość ubezpieczenia grupowego,

·         pracę na nowym taborze,

·         pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·         atrakcyjne i zawsze terminowe wynagrodzenie,

·         elastyczny grafik pracy,

·         przyjęcie osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Jeśli jesteś z odległych stron Polski i posiadasz aktualne uprawnienia na przewóz osób,
a chciałbyś/chciałabyś zacząć pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku to zapraszamy do kontaktu. Firma zapewni bezpłatne zakwaterowanie dla osób spoza województwa śląskiego oraz dolnośląskiego.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny: 790 800 578  lub o przesłanie CV na adres e-mailowy: [email protected]