DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: B8 Recruitment
  • Kontakt: B8 Recruitment
  • Telefon: 570318000
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Project Manager

Dla naszego klienta wewnętrznego, jednej ze spółek B8 Group -polskiej grupy kapitałowej, poszukujemy Kierownika Projektu.

Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe, i chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju firmy - zapraszamy do aplikowania.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio
  • rynkowe wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji, oraz system premiowy
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • samochód służbowy (również do celów prywatnych)
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop i wszystko co Ci będzie potrzebne)
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w prężnie rozwijającej się organizacji - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • zgrany, wspierający zespół

Zadania

  • profesjonalne zarządzanie i koordynacja zespołów technicznych w ramach realizowanych projektów (RELOKACJI MASZYN I LINII PRODUKCYJNYCH lub PRAC BUDOWLANYCH lub PRODUKCJI I MONTAŻU KONSTRUKCJI STALOWYCH) - na terenie kraju i zagranicą
  • odpowiedzialność za planowanie i budżetowanie projektów, jak również za koordynację przydziału i nadzór nad zasobami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • koordynacja spotkań dotyczących realizowanych projektów oraz ustalenie specyfikacji z klientami
  • sporządzanie dokumentacji
  • raportowanie postępów do kierownika projektu
  • osoba do kontaktu we wszystkich kwestiach technicznych podczas realizacji projektu
  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Oczekujemy

  • min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości konstrukcji stalowych lub ich podstaw
  • wiedzy z zakresu elementów elektrycznych, kalkulacji i projektowania lekkich konstrukcji oraz z zakresu obowiązujących wymagań
  • wykształcenia wyższego
  • znajomości oprogramowania Autodesk Inventor lub Solid Works oraz Autocad,
  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego (B1/B2), mile widziany niemiecki/ukraiński
  • zorientowania na klienta, samodzielności
  • bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • analitycznego myślenia

Lokalizacja: Wrocław

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny, bądź kontaktu telefonicznego - 570 318 000.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915