DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 330-430 EUR/tydzień
  • Firma: HumanBe
  • Kontakt: Mateusz Widziak
  • Telefon: 505418409
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Orderpicker

Firma

Dla klienta, zajmującego się dystrybucją znanych marek odzieżowych do sklepów w całej Europie Zachodniej, poszukujemy aktualnie osób do pracy magazynowej.

Znasz dobrze angielski i chcesz pracować w najnowocześniejszym magazynie w branży odzieżowej? Myślisz o wyjeździe do Holandii ze swoją drugą połówką, przyjacielem albo członkiem rodziny? W Eurojob gwarantujemy wspólne zmiany i zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach. Wyjazd do pracy może być fajną przygodą, a jadąc we dwójkę nie dopadnie Was samotność ani stres!

Nie czekaj, aplikuj na to stanowisko – mamy dla Ciebie i Twoich bliskich dobrą pracę w Holandii!

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował

  • Etykietowanie ubrań

  • Pakowanie

  • Praca ze skanerem w języku angielskim

  • Ładowanie i rozładowywanie kontenerów

  • Pilnowanie, aby dostawy przychodziły na czas

Dlaczego warto?

  • Atrakcyjna stawka €13,46/h brutto wypłacana w tygodniowym rozliczeniu

  • Brak wiekówki

  • Możliwość wyjazdu do pracy z partnerem

  • Transport do pracy służbowym samochodem

Benefity

Co oferujemy

Ile łącznie zarobisz:

  • € 12,43 podstawa + € 1,03/h dodatek wakacyjny = €13.46/h

Dodatkowo możesz otrzymać:

  • € 6/dzień – za bycie kierowcą

Wymagania

Czego oczekujemy

  • Angielski na poziomie komunikatywnym (B1)

  • Umiejętności pracy w grupie

  • Mile widziane prawo jazdy

  • Mile widziana chęć podjęcia pracy na dłużej

Polub i obserwuj nasz FanPage HumanBe Polska na Facebooku i Instagramie i bądź na bieżąco z najlepszymi i najnowszymi ofertami pracy za granicą!

Pozdrawiamy,
Agencja HumanBe Polska