DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 500-3 900 EUR/m-c
  • Firma: LUKSMANN
  • Kontakt: Luksmann Rekruter
  • Telefon: +48 505500420
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechatronik

LUKSMANN HR poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:

 Mechanik - Karlsruhe Ref. 567

region zatrudnienia: 20 km Karlsruhe, Badenia-Wirtembergia

Podstawowe obowiązki:

  • praca stała, 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, możliwość pracy w każdą sobotę oraz wypracowania nadgodzin dodatkowo płatnych (+25% do każdej nadgodziny)

  • firma czynna od poniedziałku do soboty w godz. 7-19, 1 godz. przerwy

  • do zadań pracownika należy profesjonalne i samodzielne wykonywanie napraw samochodów dostawczych i ciężarowych marek MAN, Mercendes i Iveco, diagnoza usterek z późniejszymi naprawami, kontrole jakości i testy działania samochodów

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

  • pracę bez systemu, ewentualnie 4/1

  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę, bezpośrednio w firmie niemieckiej

  • pracę w rzetelnej, sprawdzonej firmie

  • Stawka na niemieckiej umowie o pracę wynosi pomiędzy 17 a 22 € brutto za godzinę w zależności od kwalifikacji

  • przy przepracowanych 22 dniach w miesiącu przy średniej stawce 20€ za godzinę wynagrodzenie brutto wyniesie 3500 € brutto

  • nadgodziny płatne dodatkowo (+25% do każdej godziny). Każda godzina powyżej 37 godziny w tygodniu jest liczona jako nadgodzina

  • premia świąteczna

  • 24 dni płatnego urlopu w roku

  • po każdym kolejnym roku 2 dodatkowe dni urlopu.

  • szacunkowa kwota netto po odliczeniu podatku i dodaniu diet oraz premii wynosi: w pracy stałej przy przepracowaniu 22 dni w miesiącu w 1 klasie podatkowej: 2250€ netto, a w 3 klasie podatkowej 2550 € netto

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

  • pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń

  • prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej

  • opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych

  • prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld

  • płatny urlop wypoczynkowy

  • pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

  • firma zapewnia  pomoc przy znalezieniu zakwaterowania

Wymagamy:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego i chęć dalszej nauki języka

  • wykształcenie kierunkowe (mechatronik, elektryk, mechanik maszyn rolniczych, doświadczenie na podobnym stanowisku lub przy braku doświadczenia chęć do nauki podczas szkoleń organizowanych przez firmę,

  • mile widziany własny samochód do dojazdów, ale nie jest konieczny, ponieważ firma jest dobrze skomunikowana z okolicznymi miejscowościami (autobusy i pociągi)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:

[email protected]

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr te:

+48 505 500 420

Zapraszamy również na naszą stronę internetową:

www.luksmann.pl

Certyfikat nr 27369 krajowego rejestru agencji zatrudnienia.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann Sp. z o.o. oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann  z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/62 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.