DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 10 PLN/m-c
  • Firma: DRAXTON
  • Kontakt: Specjalista HR
  • Telefon: 534766425
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz TIG

Opis stanowiska

· naprawa i konserwacja form odlewniczych ze stali na Wydziale Odlewni

· prace związane z mechanicznym demontażem i montażem form stalowych, poprawą i odtwarzaniem zużytych elementów, kształtów,

· napawanie i spawanie poszczególnych elementów formy metodą TIG(141)

· przygotowanie i malowanie form odlewniczych

· obsługa piaskarki oraz myjki ultradźwiękowej

· obsługa suwnicy z poziomu roboczego

· obsługa wózka widłowego

· obsługa obrabiarek manualnych w procesie regeneracji naprawy kokil

· należyte wypełnianie dokumentacji obowiązującej na stanowisku pracy

Wymagania:

· wykształcenie techniczne (minimum zasadnicze zawodowe)

· minimum 2 lata doświadczenia przy pracy z kokilami na warsztacie

· umiejętność spawania napawania metodą TIG 141

· zdolności manualne

· podstawowa znajomość rysunku technicznego

· umiejętność pracy w zespole

· posługiwanie się przyrządami pomiarowymi (np. suwmiarka, czujnik zegarowy)

· pożądana umiejętność obsługi manualnej tokarki i frezarki

· umiejętność rozwiązywanie problemów technicznych, dokładność, spostrzegawczość

· uprawnienia UDT do obsługi suwnic możliwość zdobycia w zakładzie

· uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych możliwość zdobycia w zakładzie

· obsługa komputera

· samoorganizacja, zdyscyplinowanie, pozytywne nastawienie do wykonywania powierzonych zadań

· kultura osobista, otwartość na zmiany, poczucie odpowiedzialności, samodyscyplina

· mile widziane uprawnienia spawacza palnika acetylenowo tlenowego

Oferujemy:

Bezpłatna prywatna opieka medyczna

Dofinansowanie do karty Multisport

Bogaty pakiet socjalny ZFŚS (min. dofinansowanie do wakacji, dofinansowanie świąteczne)

Trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym

System Sugestii Pracowniczej

Możliwość uzyskania premii za obecność

Bonusy rekrutacyjne do 1000 zł za każde polecenie

Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach oraz zdobycie uprawnień i kwalifikacji zawodowych

Przyjazne środowisko pracy- do dyspozycji pracowników jest nowoczesna kantyna z cateringiem

Organizujemy cykliczne jak i okazjonalne konkursy z nagrodami rzeczowymi jak i finansowymi

Dogodny dojazd - zakład mieści się 6 minut drogi po zjeździe AOW

3 minuty drogi od Magnolia Park