DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: EU Workers
  • Kontakt: EU WORKERS
  • Telefon: 503931111
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik samochodowy

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego EU WORKERS z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.

Wszystkim naszym kandydatom oferujemy umowę o pracę opartą o prawo niemieckie, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 19342

Obecnie dla naszego klienta, dużej niemieckiej firmy z branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik samochodowy – mechanik przemysłowy

Miejsce pracy: Zachodnia Bawaria

MASZ DOŚWIADCZENIE JAKO MECHANIK – APLIKUJ

Na pewno coś dla Ciebie znajdziemy.

Masz kolegę z którym chciałbyś pracować?

Zatrudnimy was oboje !

Opis stanowiska:

  • montaż agregatów i kompresorów w samochodach specjalistycznych

  • prace mechaniczne w pojazdach

  • dokładność i rzetelność

  • dbałość o narzędzia pracy

Oferujemy:

  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach

  • dodatki za pracę w święta

  • bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych audytowanych przez klienta

  • atrakcyjne wynagrodzenie, ok. 2500 EUR Netto przy 168h wypłacane w EUR

  • pomoc w załatwieniu niemieckich świadczeń socjalnych, jak np. Kindergeld, zmiana klasy podatkowej

  • pracę w stabilnej finansowo firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • długi/stały kontrakt

  • opiekę polskiego koordynatora na miejscu w Niemczech, posiadamy swoje biuro w Niemczech w tej samej miejscowości

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez klienta po 18 miesiącach pracy

Wymagania:

  • doświadczenie

  • punktualność, sumienność

  • gotowość do podjęcia pracy OD ZARAZ na dłuższy okres czasu

  • własny samochód

  • znajomość języka niemieckiego (poziom minimum A2)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem za pomocą platformy

lub o kontakt telefoniczny.

Nr tel.: +48 789 073 912

Dołącz do nas już dziś!