OPERATOR PRODUKCJI WROCŁAW

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 200-6 500 PLN/m-c
  • Firma: JobsGo
  • Kontakt: Dmytro Melamed
  • Telefon: 451555067
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko Operatora Produkcji

Firma zajmuje się produkcją samoprzylepnego papieru etykietowego. Folie i papier są wykorzystywane do etykietowania produktów w wielu różnych obszarach zastosowań od produktów farmaceutycznych po etykietowanie żywności i napojów.

Adres i miasto pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Co oferujemy?

Rodzaj umowy: Umowa o Pracę

Wynagrodzenie: Stawka: 5200 brutto/miesiąc przez pierwsze sześć miesięcy. Nadgodziny są dodatkowo płatne. Dopłata do układu 4-zespołowego 550 zł/brutto. Druga połowa roku (po egzaminie) 5770 zł/brutto. Dodatkowo +20% do stawki za pracę w porze nocnej, +50% do stawki za nadgodziny, +100% do stawki za pracę w weekendy i święta, Premie 300-400 brutto oraz bony świąteczne co 3 miesiące.

Grafik: system 4-zmianowy po 8 godzin, na 3 zmiany (06:45-15:00 / 14:45-23:00 / 22:45-07:00). Możliwość pracy w nadgodzinach i w weekendy! Przerwa 30 minut

Zakwaterowanie jest bezpłatne, jednak za opłatą media 250 zł netto. Dopłata za mieszkanie własne - 350 zł netto

Obowiązki pracownika:

Konserwacja maszyn do produkcji wyrobów papierowych i foliowych, laminatów. Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego i standardów jakości produktów.

Konserwacja urządzeń zdalnie sterowanych.

Wykonywanie badań wytrzymałościowych laminatów. Cięcie materiału na rolkę do wymaganej gęstości materiału zgodnie z określonymi normami.

Przygotowanie niezbędnej ilości produktu zgodnie z wymaganiami.

Wprowadzanie parametrów poprzez system do programów (szerokość, długość materiału itp.). Raportowanie wyników kontroli

Działania dodatkowe - Mechaniczne czyszczenie części maszyn. Pomoc w załadunku surowców do maszyn. Utylizacja nadmiaru materiału w pojemnikach. Monitorowanie/sterowanie maszynami i procesami. W przypadku awarii/zatrzymania maszyny poinformuj swojego kierownika.

Dodatkowe informacje:

Szkolenie trwa 6 miesięcy, po czym wynagrodzenie ulega podwyższeniu. W przedsiębiorstwie znajduje się przebieralnia i jadalnia, w której można wykupić pełny obiad w cenie 1 zł! Są też automaty do kawy, herbaty i kanapek (do 12 zł).

Odzież robocza, czyli T-shirty, spodnie i wygodne buty robocze, zapewniana jest bezpłatnie.