DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 330-430 EUR/tydzień
  • Firma: HumanBe
  • Kontakt: Mateusz Widziak
  • Telefon: 694 468 294
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Dla naszego klienta, zajmującego się dystrybucją znanych marek odzieżowych do sklepów w całej Europie Zachodniej, poszukujemy aktualnie osób na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Roosendaal, Holandia

Angielski: podstawowy (A2)

Twój zakres obowiązków

  • Etykietowanie ubrań

  • Pakowanie

  • Praca ze skanerem w języku angielskim

  • Ładowanie i rozładowywanie kontenerów

  • Pilnowanie, aby dostawy przychodziły na czas

Wymagania pracodawcy

  • Umiejętności pracy w grupie

Mile widziane

  • Prawo jazdy

  • Chęć podjęcia pracy na dłużej

Pracodawca oferuje

  • Możliwość zatrudnienia dla par

  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF

  • Transport do pracy służbowym samochodem

  • Tygodniowy system wypłat

  • Wypłaty przelewane na konto

  • Stawka brutto € 12,98/h

  • Brak wiekówki

  • Dodatki zmianowe zgodne z CAO

  • Pomoc w wyrobieniu numeru BSN

  • Możliwość pracy w parze

  • Możliwość rozpoczęcia pracy praktycznie od zaraz

  • Bezpieczne i legalne zatrudnienie przy minimum formalności

  • Organizację transportu z Polski do konkretnej lokalizacji w Holandii

  • Opiekę polskiego koordynatora na miejscu przez cały okres pracy

Ile łącznie zarobisz

  • € 11,99/h podstawa + € 0,99/h dodatek wakacyjny = € 12,98/h

  • Dodatkowo możesz otrzymać: € 2,25/dzień – za bycie kierowcą

  • € 23,98/godzina – za pracę w niedzielę i święta

  • € 14,99/godzina - za pracę między 19:00 do 21:00

  • € 16,19/godzina – za pracę między 21:00 do 24:00

  • € 15,59/godzina – za pracę w ramach nadgodzin