PLANISTA/BIELANY WROCŁAWSKIE/ 1 ZMIANA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 500-4 800 PLN/m-c
  • Firma: Service Technical Sp. z o.o.
  • Kontakt: Irena
  • Telefon: 790861777
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

Szukasz stabilnej pracy na długi okres?

Tutaj masz tę szansę!

Aplikuj - porozmawiajmy o potencjalnej współpracy.

Poszukujemy osoby na stanowisko Planista do zakładu produkcyjnego (produkcja grzałek i generatorów pary)

Lokalizacja zakładu: Wrocław, Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie

Oferujemy

  • Umowa o pracę  bezpośrednio z pracodawcą, ale przez pierwsze 2 tygodnie na okres próbny -umowa zlecenie;
  • Wynagrodzenie na początek 4500 zł brutto miesięcznie (około 2-3 miesiące, później 4800 zł brutto, wzwyż w zależności od stopnia samodzielności i zaangażowania);
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 6:30 - 14:30, 40h tygodniowo/168h miesięcznie

Zadania

  • Tworzenie planu wysyłek tygodniowo
  • Tworzenie planu ma wybrane maszyny
  • Generowanie i zamykanie zleceń
  • Kontrola wydajności pracowników w systemie
  • Kontrola w systemie stanów magazynowych
  • Generowanie zamówień do dostawców

Oczekujemy

  • Znajomość programów Excel, Word, Outlook
  • Umiejętność logicznego rozwiązywania problemów
  • Samodzielność
  • Chęć do nauki
  • Odpowiedzialność;
  • Mile widziane doświadczenie doświadczenie w planowaniu produkcji.

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość "Planista" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915