PRACOWNIK FABRYKI WE WROCŁAWIU

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 900-7 000 PLN/m-c
  • Firma: JobsGo
  • Kontakt: Dmytro Melamed
  • Telefon: 451555067
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

LG Electronics

Produkcja pralek i lodówek.

Adres i miasto pracy: ul. LG Electronics 1, 55-040 Biskupic Podgórne

Stanowisko: Pracownik produkcji

Co my proponujemy

Rodzaj umowy: Umowa Zlecenia

Stawka: operator - 18,08 netto/godz. Stawka dla młodzieży do 26 roku życia - 23,5/24,50/26 netto/godz.

Harmonogram:

Linia WM - Pralka. 5-6 dni w tygodniu po 12 godzin, na 1 zmianę (7-19/7-15)

230 lub więcej godzin miesięcznie. Istnieje możliwość pracy w weekendy.

Przerwy 20 minut i dwie przerwy po 10 minut każda

Zakwaterowanie

jest darmowe na terenie miasta Wrocławia, jednak z opłatą za media 250 zł netto. Dopłata za nocleg - 300 zł netto, którą można płacić w sklepach spożywczych.

Dojazd do pracy: bezpłatny, autobusami marki LG.

Obowiązki pracownika:

Produkcja elektrycznego sprzętu AGD. Praca stojąca.

Montaż na przenośniku sprzętu AGD i elementów. Instalacja komponentów.

Transport gotowych produktów. Dodanie niezbędnych dokumentów i narzędzi, przygotowanie przedsprzedażowe, oznakowanie i audyt jakości.

Informacje dodatkowe: Szkolenie odbywa się w pierwszym dniu roboczym.

W przedsiębiorstwie znajduje się stołówka, w której można kupić kawę i herbatę oraz automaty z kanapkami (do 12 zł). Należy zabrać ze sobą i podgrzać własne jedzenie. Odzież robocza zapewniana jest bezpłatnie, a mianowicie T-shirt, spodnie i wygodne buty robocze.