DANE OFERTY

  • Typ ofertyinne
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PonikHolding
  • Kontakt: Mikołaj Ponikowski
  • Telefon: 602703219
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Pracownik Produkcji LG

Zakres obowiązków:

  • Praca w zakładzie przy produkcji akumulatorów do pojazdów elektrycznych
  • Praca polega na serwisowaniu maszyn, sprawdzaniu produkowanych wyrobów, drobnym montażu ręcznym, etykietowaniu, pakowaniu
  • Kontrola jakości produktu zgodnie z normami, wprowadzanie zmian na panelu dotykowym przy maszynie.
  • Obróbka materiałów i surowców do produkcji
  • Dostarczanie komponentów do maszyn produkcyjnych.
  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy i na terenie przedsiębiorstw.
  • Praca na stojąco, nie ciężka, zarówno kobiety, jak i mężczyźni pracują na tych samych stanowiskach.

System pracy:

  • 2 zmiany - 2 dni pierwsza zmiana (07:00-19:00),
  • 2 dni druga zmiana (19:00-07:00),
  • 2 dni wolne

Stawka:

  • operator linii - 18,85zł/h netto (student/uczeń do 26rż - 24,00zł/h),
  • starszy operator - 19,56zł/h netto,
  • kierownik grupy - 20,95 zł/h netto
WYMAGANIA STANOWISKA:
  • Umiejętności manualne
  • Odpowiedzialność
  • Mile widziana znajomość języka polskiego
OFERUJEMY:
Obiady: pierwsze danie - 2zł; drugie danie - 3 zł; rekompensata za własne mieszkanie - 480-560 zł/miesiąc