WSPARCIE PRODUKCJI - WROCŁAW DLA STUDENTA 4700 ZŁ NETTO

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wrocław
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska

Studencie jest praca!

Nie siedź w domu! Zdobądź doświadczenie i kasę!

  27,80 zł netto za godzinę! ("na rękę")

Stanowisko:  Wsparcie procesu produkcji
Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa procesu produkcji
  • praca z komponentami metalowymi(aluminium)
  • kontrola ,naprawa komponentów aluminiowych

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole
  • motywacja i chęć do pracy
  • dokładność, sumienność, zdyscyplinowanie, punktualność
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

Co proponujemy?

-Umowa zlecenie

-  4600 zł netto (28,50 zł/h) dla studentów dyspozycyjnych od poniedziałku do piątku

-umowa zlecenie

-możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, nieszczęśliwych wypadków oraz innych zdarzeń losowych na dogodnych i bardzo elastycznych warunkach.

- Brak okresu próbnego, testów itp.

- Pełne wdrożenie i przygotowanie do pracy

- Wsparcie Koordynatora na miejscu w Zakładzie, który pomaga w opanowaniu zadań.

Wyślij wiadomość o treści WROCŁAW na nr 602 594 963 - oddzwonimy !

lub CV SKONTAKTUJEMY SIĘ

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę International Quick Service Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne."

Jeżeli wyraża Pan/ Pani chęć udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie do powyższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę do przetwarzania moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez International Quick Service Polska Sp. z o.o."

1. Administratorem Pana/ Pani danych osobowych jest spółka International Quick Service Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Gliwicach, 44-121 ul.Chemiczna 18, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach pod numerem KRS 0000150730, NIP 6312366317, REGON 277958168.