DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Randstad
  • Kontakt: Martyna konsultant Randstad
  • Telefon: 693074693
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 4 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Włocławek
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Państwo: Polska

Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym? Posiadasz zdolności analityczne i organizacyjne? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Miejsce pracy: Włocławek

oferujemy

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Klientem,

·         atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + wysokie premie uznaniowe,

·         szeroką gamę dodatków m.in. dodatek nocny, dodatek za pracę w weekendy, nagroda wydajnościowa

·         szanse na rozwój zawodowy,

·         dużą samodzielność działania,

·         zatrudnienie od zaraz.

zadania

·         zarządzanie pracą podległego zespołu,

·         efektywna realizacja planów produkcyjnych i strategii firmy,

·         monitorowanie i optymalizacja procesów produkcyjnych,

·         zapewnienie właściwego poziomu wyszkolenia pracowników.

oczekujemy

·         wykształcenia średniego technicznego lub wyższego technicznego,

·         doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

·         umiejętności obsługi komputera,

·         zdolności analitycznych i organizacyjnych.