DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 500-6 500 PLN/m-c
  • Firma: Foreign Personnel Service
  • Kontakt: Anna Hoza
  • Telefon: 728880754
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Włocławek
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator CNC

Foreign Personnel Service Sp. z o.o. jest polską firmą rekrutacyjną specjalizującą się w pozyskiwaniu pracowników liniowych, specjalistów średniego oraz wyższego szczebla. Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej, a także logistycznej i wielu innych. Dzięki sprawnej obsłudze i profesjonalnemu podejściu do rekrutacji, cieszymy się dużym zaufaniem wśród naszych Klientów.

KOGO SZUKAMY:

OPERATOR MASZYNY CNC

Miejsce pracy: Włocławek

Wynagrodzenie/Rodzaj umowy: od 4500 do 6500zł/brutto + premie / Umowa o pracę z docelowym Pracodawcą

System pracy: 2 lub 3 zmiany od poniedziałku do piątku

OPIS STANOWISKA

Zadania i obowiązki:

  • Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie,
  • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym,
  • Dobieranie narzędzi, parametrów obróbki oraz programów CNC zgodnie z wymogami operacji,
  • Kontrola wykonanych detali przy użyciu narzędzi pomiarowych,
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych zgodnie z planem.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Znajomość sterowania Sinumerik i/lub Fanuc.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z docelowym Pracodawcą,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i doświadczenia (do 6500 zł/brutto miesięcznie) + dodatki,
  • Premia świąteczna (2x w roku), premia roczna,
  • Pracę w systemie 2 lub 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (6:00-14:00/14:00-22:00/22:00-6:00)
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych pracownika oraz jego dzieci,
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia,
  • Paczki mikołajkowe,
  • Okres wdrożeniowy oraz szkolenia stanowiskowe,
  • Możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego.

DANE KONTAKTOWE

Więcej informacji pod numerem: 728 880 754

CV: [email protected]