DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 000-8 000 PLN/m-c
  • Firma: ForIP Sp. z o.o.
  • Kontakt: Marzena Stawinoga
  • Telefon: 605921701
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Zabrze
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Specjalista ds. Sprzedaży

Obecnie poszukujemy Specjalisty ds. Sprzedaży IT, która zostanie zatrudniona w Dziale Sprzedaży Rozwiązań IT.

Miejsce wykonywania pracy - Zabrze

Opis stanowiska pracy

• Sprzedaż produktów i usług oferowanych przez Pracodawcę

• Bieżąca współpraca z powierzonymi klientami

• Pozyskiwanie nowych klientów

• Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje z Klientem

• Bieżąca analiza rynku pod kątem pozycjonowania oferowanych produktów

• Współpraca z działem technicznym na etapie realizacji wdrożeń

• Monitoring i analiza porównawcza konkurencji w zakresie produktowo-cenowym

• Reprezentowanie firmy na konferencjach krajowych oraz zagranicznych

• Promocja produktów oraz usług oferowanych przez Pracodawcę

• Dbanie o wzorowe relacje z klientami i wizerunek firmy

• Praca w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku

Wymagania

• Półroczne doświadczenie na pokrewnym stanowisku

• Wykształcenie średnie

• Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

• Pełne zaangażowanie w powierzone zadania

• Dobre umiejętności interpersonalne

• Wysoka kultura osobista

• Komunikatywność

• Prawo jazdy kat. B, gotowość do pracy w terenie

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku

• Liczne szkolenia i konferencje branżowe

• Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia własnych umiejętności

• Umowę o pracę na pełny etat, umowa typu B2B lub umowa zlecenie dla studentów

• Profesjonalne narzędzia pracy: telefon oraz notebook, samochód

• Pracę w młodym i dynamicznym zespole

• Spotkania i wyjazdy integracyjne

Aplikacje wraz z CV lub pytania prosimy kierować na adres mailowy: [email protected], skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.