DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 000-7 000 PLN/m-c
  • Firma: ORIENTA POLSKA
  • Kontakt: Barbara Patraszewska
  • Telefon: 323359951
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik

Obecnie dla naszego Klienta – prężnie rozwijającej się firmy z nowoczesnym parkiem maszynowym, z ponad stuletnią tradycją, która zajmuje się produkcją elementów opakowań aluminiowych (które są sprzedawane Klientom na całym świecie), szukamy osoby na stanowisko:

Nastawiacz maszyn / Przezbrajacz /Mechanik

Miejsce pracy: okolice Zawiercia

Zakres obowiązków:

· Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych (prasy automatyczne, urządzenia wyoblające/ rolujące)

· Dokonywanie przezbrojeń maszyn zgodnie z instrukcją

· Dokonywanie przeglądów i napraw prewencyjnych maszyn i urządzeń,

· Wymiany tłoczników w prasach automatycznych, regulacja podajników, wymiana stempli matrycy

· Wykonywanie prac dodatkowych związanych z utrzymaniem ruchu

· Prowadzenie dokumentacji związanych z dokonywanymi naprawami i przeglądami

Wymagania:

· Znajomość podstaw mechaniki/ automatyki

· Znajomość podstaw konstrukcji narzędzi tłoczni, hydrauliki i pneumatyki

· Umiejętność czytania rysunków i schematów technicznych

· Zdolności i predyspozycje techniczne

· Wykształcenie średnie techniczne – mile widziane

· Gotowość do pracy 3 zmianowej

Oferujemy:

· Wynagrodzenie od 5000 zł brutto do 7000 zł brutto

· Możliwość awansu na Brygadzistę Zmianowego Działu Technicznego

· Dofinansowanie do karty Multisport

· Bilety na sportowe wydarzenia, owocowe środy

· PPE

· Bezpłatny dojazd do firmy i powrót na trasie Zawiercie - Turza

Aby aplikować na to ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV w celu umieszczenia go w naszej bazie danych. Rejestracja profilu w bazie danych oznacza, że CV może być wykorzystywane przez ORIENTA POLSKA Sp. z o. o również w przypadku przyszłych rekrutacji i ofert pracy, które okresowo mogą być przesłane drogą mailową. W celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych, logując się do zabezpieczonej bazy danych, będzie można zarządzać swoimi zgodami dotyczącymi prywatności, a także samodzielnie usunąć swoje dane.

Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie jest skierowane do obu płci, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikując na niniejsze ogłoszenia, akceptuje Pan/i powyższe postanowienia i oświadcza, że zapoznał się Pan/i z informacją o polityce prywatności na stronie www.orientapolska.pl.

Certyfikat agencji pracy: 13347