DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca zdalna
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Oranhe
  • Kontakt: Marcin Maślak
  • Telefon: 501600355
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Manager

Twój zakres obowiązków

Wsparcie Klientów biznesowych w cyfrowej transformacji i kreowaniu potrzeb klienta w zakresie rozwiązań Telco oraz ICT.

Realizować cele sprzedażowe w obszarze rozwiązań telekomunikacyjnych.

Nasze wymagania

Zdolności organizacyjne, samodzielność oraz dynamizm w działaniu.

Umiejętność skutecznego pozyskiwania nowych Klientów lubisz wyzwania sprzedażowe.

Doświadczenie w sprzedaży do klientów B2B.

Znajomość branży telko/ICT/IT oraz współpracy z sektorem Instytucji Publicznych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

Umowa B2B.

Gwarantowane wsparcie finansowe na start.

 Szkolenia produktowe i sprzedażowe.

Premia uzależniona od wyników.

Wsparcie operacyjne doświadczonego managera.

Praca na potencjale Klientów (dedykowane bazy, lead’y)

Obszar firmy

Sprzedaż do Klientów Korporacyjnych

Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za sprzedaż usług telekomunikacyjnych (transmisja głosu, danych, usługi mobilne) oraz ICT wiodącego operatora telekomunikacyjnego – Orange Polska.