DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13-14 EUR/h
  • Firma: Nowima
  • Kontakt: Nowima
  • Telefon: +48666693011
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter

Monter w stoczni we Francji

Pracа w Saint-Nazaire

O nas:

Od 2019 roku nasza firma realizuje największe długoterminowe kontrakty z międzynarodowymi liderami. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 50 projektów w takich krajach jak Niemcy, Belgia, Holandia czy Francja. Nasza firma zapewnia Państwu stałe wsparcie podczas pracy nad projektem.

Oferujemy:

  • stała forma zatrudnienia
  • stawka 13 - 14 euro/godz. netto
  • darmowe zakwaterowanie
  • darmowy samochód służbowy
  • darmowe ubrania robocze
  • oficjalne zatrudnienie
  • 200 godzin pracy miesięcznie

Obowiązki:

  • montaż i instalacja bloków i paneli
  • umiejętność czytania planów
  • Istnieje możliwość wykonywania prac spawalniczych metodą 136
  • doświadczenie w montażu kadłuba statku
  • dostępność certyfikatów uprawniających do obsługi suwnice
  • Czego od Ciebie oczekujemy:
  • doświadczenie zawodowe (co najmniej 2 lata)
  • mężczyzna poniżej 60. roku życia
  • prawa jazdy kat.B
  • Obowiązkowa znajomość języka francuskiego lub angielskiego