DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Coberon Chronos Consulting
  • Kontakt: Kinga Szafranek
  • Telefon: 884644449
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Technik Utrzymania Ruchu

Technik utrzymania ruchu

Lokalizacja: okolice Zielonej Góry

Obowiązki:

• utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych.

• przygotowanie maszyn do produkcji.

• organizacja przeglądów, konserwacji oraz napraw urządzeń produkcyjnych.

• przeprowadzanie i kontrola przezbrojeń.

• kontrola jakości wyrobu i korygowanie ustawień maszyn w razie konieczności.

• realizacja modyfikacji w wyposażeniu zakładu (instaluje nowe urządzenia i

• maszyny, demontuje stare).

• wystawia zapotrzebowanie na dostawy części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

• realizuje modyfikacje opracowane w celu poprawy efektywności, jakości lub bezpieczeństwa pracy.

• prowadzi szkolenia stanowiskowe BHP.

• prowadzi dokumentację dotyczącą przeglądów i napraw w postaci papierowej lub z wykorzystaniem systemu komputerowego (CRM).

• wyłącza i uruchamia maszyny po przestojach według określonego planu.

Wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku,

• wykształcenie minimum średnie techniczne w zakresie: elektromechaniki, automatyki lub mechaniki;

• uprawnienia SEP do 1 kV lub powyżej,

• znajomości układów elektrycznych, hydraulicznych, mechanicznych,

• umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

• umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

• umowę o pracę,

• indywidualną ścieżkę kariery opartą na możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

• atrakcyjne stałe wynagrodzenie, rosnące wraz z doświadczeniem pracownika,

• stabilność zatrudnienia,

• szkolenia przygotowujące do pracy oraz wsparcie doświadczonych pracowników.