DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Wilk Elektronik S.A
  • Kontakt: Wilk Elektronik S.A
  • Telefon: 667065400
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Product Manager

Miejsce pracy: Łaziska Górne

Wyzwania, które czekają na tym stanowisku :
• Kreowanie strategii sprzedaży i rozwój podległej grupy produktowej;
• Zamawianie towaru, negocjacje z aktualnymi i nowymi dostawcami;
• Zarządzanie magazynem zgodnie z założonymi celami;
• Koordynowanie zleceń produkcyjnych;
• Kształtowanie polityki cenowej (cenniki, wyceny, trendy rynkowe);
• Tworzenie raportów, zestawień i analiz produktowych;
• Nadzór nad dokumentacją techniczna do produktów;
• Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych;
• Udział w spotkaniach z dostawcami i kluczowymi klientami;
• Udział w targach branżowych (krajowych i zagranicznych).

Od osoby na tym stanowisku oczekujemy:
• Doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania produktami i projektami;
• Umiejętności prowadzenia długoterminowych projektów;
• Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację;
• Umiejętności dobrej organizacji pracy oraz samodzielności;
• Wysokiej motywacji i inicjatywy w działaniach;
• Zainteresowania tematyką IT i elektroniką;
• Umiejętności sporządzania analiz, raportów i prezentacji danych;
• Znajomość branży przemysłowej będzie dodatkowym atutem.

W zamian proponujemy:
• Umowę o pracę na pełny etat w firmie produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu;
• Wdrożenie w obowiązki i onboarding pod okiem mentora;
• Możliwość rozwoju w strukturach firmy - udział w szkoleniach, targach i wydarzeniach branżowych;
• Kartę sportową - Multisport;
• Dofinansowaną opiekę medyczną;
• Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach;
• Pakiet świadczeń socjalnych;
• Imprezy integracyjne oraz liczne konkursy wewnętrzne.

1. Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Wilk Elektronik S.A. z siedzibą w Łaziskach Górnych, ul. Mikołowska 42.

2. Dane osobowe przetwarzane będą w następujących celach i w oparciu o następujące podstawy prawne:
a) prowadzenie postępowania rekrutacyjnego na konkretne stanowisko, na podstawie:
• w zakresie danych osobowych wskazanych w art. 221 § 1 Ustawy Kodeks Pracy - art. 6 ust. 1 lit. c) RODO tj. obowiązek prawny,
• w zakresie pozostałych danych osobowych ujawnionych przez kandydata w ramach składania aplikacji - art. 6 ust. 1 lit. a) RODO tj. zgoda osoby, której dane dotyczą,
• w zakresie danych osobowych przetwarzanych w związku z dokonywaniem oceny kandydata (w tym testy kompetencyjne i testy o charakterze ogólnym) - art. 6 ust. 1 lit. f) RODO tj. prawnie uzasadniony interes administratora (ocena kandydata),
b) wykorzystywanie złożonych dokumentów aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji, na podstawie:
• art. 6 ust. 1 lit. a) RODO tj. zgoda osoby, której dane dotyczą.

3. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty, którym Wilk Elektronik S.A. powierzył przetwarzanie danych osobowych na podstawie umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (np. dostawcy systemów / serwisów rekrutacyjnych) lub podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.

4. Dane osobowe kandydatów do pracy będą przechowywane:
a) do momentu zakończenia rekrutacji na dane stanowisko lub do momentu wycofania przez kandydata zgody na przetwarzanie jego danych osobowych,
b) w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji – przez 2 lata od daty złożenia dokumentów aplikacyjnych przez kandydata lub do momentu wycofania przez kandydata zgody na przetwarzanie jego danych osobowych.

5. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, kandydatom do pracy przysługują następujące prawa:
a) prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
b) prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
c) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO.
6. Podanie danych w zakresie wskazanym w Ustawie Kodeks pracy lub w innych ustawach szczegółowych (w szczególności według wymogów ogłoszenia) jest niezbędne do wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Konsekwencją niepodania tych danych może być wykluczenie kandydata do pracy z prowadzonego postępowania rekrutacyjnego. Podanie pozostałych danych ma charakter dobrowolny i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
7. Źródłem danych kandydata w zakresie danych ujawnionych w dokumentach jest sam kandydat lub podmiot pośredniczący w procesie rekrutacji występujący w roli odrębnego administratora danych osobowych.
8. Kontakt w sprawie danych osobowych: [email protected]