INSTALATOR W PRZEDSIĘBIORSTWIE

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 300-6 000 PLN/m-c
  • Firma: JobsGo
  • Kontakt: Dmytro Melamed
  • Telefon: 451555067
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Whirlpool Łódż - produkcja sprzętu AGD - suszarki, piece

Adres i miasto pracy: ul. Dąbrowskiego 216, 93-231 Łódź

Stanowisko: Monter na linii produkcyjnej

Rodzaj umowy: Umowa Zlecenia

Stawka: 21,23 zł netto/godz. Stawka dla młodzieży do 26 roku życia. - 27,5 zł netto/godz

Harmonogram:

Praca 5-6 dni w tygodniu po 8 godzin, na 3 zmiany (05:30-13:30/13:30-21:30/21:30-05:30). Od 180 do 200 godzin miesięcznie

Przerwa pierwsza 20 minut i dwie 5 minut

Zakwaterowanie jest bezpłatne, jednak za opłatą media 250 zł netto. Dopłata za wlasne mieszkanie - 300 zł netto, którą możesz zapłacić w sklepach spożywczych.

Obowiązki pracownika:

Montaż takich elementów jak - kosze, przewody, timery, przyciski, uszczelki. Wizualna kontrola jakości, etykietowanie, pakowanie gotowego produktu.

Opis procesu Montera. Przygotowanie wstępne i montaż kilku elementów w suszarni/piecu. Montaż zmontowanych elementów w wyznaczonym do tego miejscu w piecu/suszarce stojącej na przenośniku. Sprawdza jakość wykonanej operacji. Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

Dodatkowe informacje:

Szkolenie odbywa się pierwszego dnia roboczego. W przedsiębiorstwie znajduje się stołówka, w której można kupić kawę i herbatę oraz automaty z kanapkami (do 12 zł). Pełny obiad można wykupić za 10 zł, tylko zupę za 5 zł. Można też przynieść i ogrzać we własnym zakresie.

Odzież robocza zapewniana jest bezpłatnie, a mianowicie 2 T-shirty, spodnie, rękawiczki, kurtki i wygodne buty robocze.