DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 200-5 000 PLN/m-c
  • Firma: HSS WORK
  • Kontakt: Natalia Łudczak
  • Telefon: 514150420
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

APT HSS WORK (certyfikat nr 22915) poszukuje kandydatów na stanowisko magazyniera z uprawnieniami UDT!

Lokalizacja zakładu pracy: Łódz - TEOFILÓW

Wymagania:

  • dostępność do pracy zmianowej w systemie równoważnym (2/3 dni pracy po 12h, 2/3 dni wolnego)
  • uprawnienia UDT - min II WJO
  • doświadczenie w pracach magazynowych - mile widziane

Warunki pracy:

  • umowa o pracę
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta
  • stawka podstawowa 22 zł brutto/h, dodatek za system 15%, dodatek za obecność i jakość pracy 15%, dodatek nocny zgodny z KP
  • możliwość rozwoju

Obowiązki:

  • układanie palet w przestrzeni magazynu
  • załadunek/rozładunek samochodów
  • zabezpieczanie towaru przed transportem
  • obsługa skanera
  • obsługa wózka widłowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu lub zapraszamy osobiście do biura HSS WORK: Łódź, ul. Piotrkowska 270 pok. 318, piętro 3.

Prosimy o dopisanie w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HSS WORK SP. Z O.O. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HSS WORK SP. Z O.O."