MONTER/NAWIJACZ/OPERATOR WÓZKÓW I SUWNIC

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: NIP:5262493733 ManpowerGroup sp. z o.o.
  • Kontakt: Magdalena Wolska
  • Telefon: +48608482087
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Monter/Nawijacz/Operator wózków i suwnic

Oferta:

• Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę na pełen etat

• Stawka bazowa + miesięczna premia do 500zł

• Stały dodatek za pracę w 4 brygadach - 887,32zł brutto + za pracę według grafiku w niedzielę

• 200% dodatku za pracę w godzinach nadliczbowych w dodatkowy dzień

• Dwukrotnie wyższy dodatek za pracę w porze nocnej (40% od minimalnej krajowej)

• Premie miesięczne

• Finansowe nagrody roczne (po przepracowaniu min. 6 miesięcy)

• Medicover – prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie na życie, karta sportowa - Multisport (na preferencyjnych warunkach dla pracowników Manpower)

• Nagroda finansowa w przypadku zatrudnienia poleconego kandydata (zgodnie z regulaminem dostępnym w Agencji)

• Bezpłatny parking dla pracowników

Wymagania:

• Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 4 brygad

• Sumienność i dokładność

• Mile widziana znajomość rysunku technicznego

• Zdolności manualne

Zadania:

• Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacją

• Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

• Nawijanie uzwojeń w oparciu o dokumentację techniczną

• Przestrzeganie przepisów BHP

Miejsce pracy: Łódź Teofilów

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj - oddzwonimy i przedstawimy szczegóły oferty.