DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 3 750 PLN/m-c
  • Firma: Manpower
  • Kontakt: Karol Stencel
  • Telefon: 696026223
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter

Manpower Group (cert. 412) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko Monter transformatorów.

Miejsce wykonywania pracy: Hitachi Energy Poland Sp. z o. o. w Łodzi

Wymagania:

- zdolności manualne

- umiejętność czytania rysunku technicznego w zakresie podstawowym

- systematyczność

- umiejętność pracy w zespole

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisk

- dodatkowym atutem jest: umiejętność obsługi suwnicy, kierowania wózkiem widłowym (uprawnienia UDT)

- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Zadania:

- nawijanie uzwojeń do transformatorów/ obróbka cewek

- przygotowywanie uzwojeń do kolejnego procesu produkcji

- pakowanie do wysyłki

- załadunek na środki transportu

- realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi, dokumentacją konstrukcyjną,

technologiczną w sposób gwarantujący osiągnięcie wymaganej jakości oraz zapewnienie ciągłości produkcji

- bieżąca kontrola wykonania operacji pod względem jakościowym i terminowym

- prawidłowa eksploatacja urządzeń, narzędzi i przyrządów

- przestrzeganie norm i standardów jakościowych

Oferujemy:

- wynagrodzenie od 3750zł brutto

- stały dodatek za pracę w 4 brygadach 887, 32 zł brutto + za prace według grafiku w niedzielę 80%

- dwukrotny dodatek za pracę w nocy od 40% wyliczany od 3600zł brutto

- 200% dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych w dodatkowy dzień

- coroczne nagrody za realizację planów produkcyjnych

- 13 premia!

- umowa o pracę tymczasową

- premia miesięczna do 500zł brutto

- dodatek nocny

- pakiet benefitów pozapłacowych Manpower Premium: karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego

Zapraszamy do składania aplikacji na adres [email protected] oraz do kontaktu telefonicznego +48 696 026 223.