DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: A&A
  • Kontakt: Izabela Szymańska
  • Telefon: 574 900 431
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Zakres obowiązków

·        Samodzielne zarządzanie profilami social media Spółek A&A

·        Administrowanie strony internetowej Tkalni oraz A&A Holding (CMS, Wordpress)

·        Opracowywanie specyfikacji, ofertowanie, zamawianie materiałów marketingowych

·        Wspieranie Działu Sprzedaży A&A Holding w pozyskiwaniu najemców