DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: NIP:5262493733 ManpowerGroup sp. z o.o.
  • Kontakt: Małgorzata Kędzierska
  • Telefon: +485539025289
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
HR

Pracownik działu HR

Zadania:

• Koordynacja działań onboardingowych nowo zatrudnionych pracowników

• Screening kandydatów

• Zarządzanie wewnętrzną bazą kandydatów

• Ścisła współpraca z kadrą managerską

• Tworzenie raportów i zestawień

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie

• Mile widziane doświadczenie w branży HR lub biurowo – administracyjnej

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint oraz Microsoft Outlook)

• Umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie B1 - m.in. zdolność swobodnego tworzenia krótkich tekstów w języku angielskim oraz swobodne poruszanie się po programach w języku angielskim

• Komunikatywność, dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

• Umiejętność priorytetyzacji zadań i zarządzania czasem

Oferta:

• Umowa o pracę

• Pakiet szkoleń wstępnych i podnoszących kompetencje

• Benefity Manpower Premium (karta Multisport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe, szereg zniżek u naszych partnerów)

• Przyjazna atmosfera w pracy i pełne wdrożenie w obowiązki

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Osoba do kontaktu:[email protected]