PRACOWNIK OBSŁUGI MASZYN PRODUKCYJNYCH

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Manpower Group Sp. z o.o.
  • Kontakt: Anastasiia Hejman
  • Telefon: +48573181484
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Pracownik obsługi maszyn produkcyjnych

Zadania:

- Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami, specyfikacją maszyn i zasadami BHP

- Dbanie o jakość wytwarzanych produktów

- Kontrola jakości produktu i pakowanie

Wymagania:

- Dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej (system 3 zmianowy i 4 brygadowy– po 8 godzin dziennie)

- Mile widziane doświadczenie przy produkcji, kontroli jakości, obsłudze maszyn produkcyjnych

Oferta:

- Lekka praca przy produkcji maszynek do golenia

- Umowa o pracę na pełen etat

- Stabilne zatrudnienie

- Atrakcyjne stałe wynagrodzenie

- Dodatek za pracę w porze nocnej

- Premie miesięczne uzależnione od wyników zakładu

- Dodatek do pracy w systemie 4 brygad

- Medicover – prywatna opieka medyczne, Ubezpieczenie na życie (finansowane przez firmę)

- Najwyższe normy bezpieczeństwa pracy

- Przyjazną atmosferę pracy

- Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikacje

- Bezpłatny parking dla pracowników

- Bezpłatne mieszkanie dla pracowników

- Pomoc w przygotowaniu dokumentów na Kartę Pobytu (bezpłatnie)

- Wynagrodzenie 4242 brutto/ miesięcznie + dodatki

 Miejsce wykonywania pracy- Nowy Józefów 70, Łódź