British International School of the University of Lodz (BISUL), prywatna szkoła brytyjska założona w 2013 z inicjatywy Uniwersytetu Łódzkiego, poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Psycholog szkolny

Lokalizacja: Łódź, Polska

Co oferujemy?:

• Pracę w przyjaznym i wielokulturowym środowisku.

• Prywatną opiekę medyczną.

• Konkurencyjne wynagrodzenie.

• Elastyczny czas pracy.

• Perspektywy rozwoju.

Zakres obowiązków:

• Ocena: Przeprowadzanie ocen psychologicznych i ewaluacji w celu zidentyfikowania potrzeb poznawczych, emocjonalnych i behawioralnych uczniów.

• Doradztwo: Udzielanie indywidualnego doradztwa i terapii uczniom borykającym się z wyzwaniami akademickimi, społecznymi lub emocjonalnymi.

• Współpraca: Współpraca z nauczycielami, administratorami i personelem w opracowywaniu i wdrażaniu strategii dotyczących problemów akademickich i behawioralnych uczniów.

• Udział w Indywidualnych Programach Edukacyjnych (IPE): Udział w tworzeniu i przeglądzie Indywidualnych Programów Edukacyjnych dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, oferując ekspercką wiedzę z zakresu ocen psychologicznych i interwencji.

• Interwencja kryzysowa: Dostępność w sytuacjach kryzysowych w szkole, udzielanie wsparcia w sytuacjach awaryjnych lub incydentach kryzysowych.

• Programy prewencyjne: Projektowanie i wdrażanie programów prewencyjnych i warsztatów z zakresu zapobiegania znęcaniu się, rozwiązywania konfliktów i uczenia się społeczno-emocjonalnego.

• Zaangażowanie rodziców: Współpraca z rodzicami, opiekunami i rodzinami w celu rozwiązania problemów związanych z postępem naukowym i samopoczuciem emocjonalnym ich dziecka.

• Dokumentacja: Prowadzenie dokładnych i poufnych rejestrów ocen, sesji doradczych i interwencji.

• Rozwój zawodowy: Śledzenie aktualnych badań, najlepszych praktyk i przepisów związanych z psychologią szkolną poprzez ciągły rozwój zawodowy.

• Etyczna praktyka: Przestrzeganie standardów etycznych i wytycznych w praktyce psychologii szkolnej, zapewniając poufność uczniów i podejmowanie etycznych decyzji.

Nasze wymagania:

• Biegła znajomość języka angielskiego.

• Stopień magistra psychologii.

• Wysokie umiejętności interpersonalne, organizacyjne i rozwiązywania problemów.

• Bycie kwalifikowanym psychologiem szkolnym z co najmniej 1 rocznym doświadczeniem - będzie to atutem.

• Znajomość technologii w celach administracyjnych.

• Rejestracja w Disclosure and Barring Service (DBS) lub równoważne.

• Ważne badanie sanitarno-epidemiologiczne (badanie SANEPID).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

[email protected]

British International School of the University of Lodz (BISUL) to prywatna szkoła założona przez Uniwersytet Łódzki w 2013 roku. Posiadamy akredytacje od Cambridge International, COBIS, Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN) oraz Międzynarodowej Matury (IB). British International School of the University of Łódź całkowicie zaangażowana jest w zapewnienie opieki nad dobrem dzieci i młodzieży oraz oczekuje tego samego od swoich pracowników. Wszyscy nowi pracownicy będą poddani szczegółowej weryfikacji przed zatrudnieniem, obejmującej sprawdzenie tożsamości, przeszłości kryminalnej, kwalifikacji oraz historii zatrudnienia, w tym analizę ewentualnych przerw w zatrudnieniu. Dodatkowo, wymagane będą dwie satysfakcjonujące referencje zawodowe, które zostaną zweryfikowane.