SPECJALISTA DS. PROCESOWANIA ZAMÓWIEŃ Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM LUB FRANCUSKIM

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Recruiters Polska
  • Kontakt: Recruiters Polska
  • Telefon:
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Łódź
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska

Specjalista Ds. Procesowania Zamówień z j. niemieckim lub francuskim

Lokalizacja: Łódź (po przeszkoleniu możliwa praca hybrydowa)

Kluczowe Obowiązki:

  • procesowanie faktur i innych dokumentów w systemie SAP.
  • kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z klientami, udzielanie odpowiedzi na zapytania z ich strony
  • zapewnienie wydajności i usprawnianie procesów
  • skuteczna komunikacja i utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami, dostawcami i współpracownikami

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2
  • znajomość języka niemieckiego lub francuskiego co najmniej na poziomie B2+
  • bardzo dobra obsługa komputera i pakietu MS Office
  • wykształcenie - co najmniej matura (świadectwo dojrzałości)
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • orientacja na klienta i proaktywne podejście
  • doświadczenie korporacyjne- mile widziane
  • znajomość SAP- mile widziane

Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji i doświadczenia
  • umowa o pracę na pełen etat
  • brak okresu próbnego
  • program szkoleń wewnętrznych
  • wspaniała atmosfera
  • zestaw świadczeń socjalnych do wyboru
  • udział w międzynarodowych projektach
  • realne możliwości rozwoju zawodowego (ścieżki pionowe lub poziome)
  • możliwy start OD ZARAZ

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz porozmawiać o niej szczegółowo APLIKUJ wysyłając cv na adres [email protected]

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych