DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 21 EUR/h
  • Firma: Agencja Pracy Manpower
  • Kontakt: Edyta Gwiazda
  • Telefon: 604056994
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Technik Utrzymania Ruchu

Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę.

Dla naszego kluczowego Klienta z branży automotiv poszukujemy kandydata na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu.

Lokalizacja: Grünheide/ Niemcy

Oferujemy:

 Stawka od 21 EUR/h brutto + dodatki: godziny nocne +25%, niedziele płatne +50%, święta + 100%

 System pracy 3 zmianowy od pon. – pt. lub 4 brygady

 Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę

 Dobre połączenie komunikacją miejską do pracy, a na terenie Niemiec darmowy transport pracowniczy

 Współpraca długofalowa, z możliwością rozwoju zawodowego

 30 dni urlopu w ciągu roku

 Niemiecki pakiet socjalny i zdrowotny

Oczekiwania:

 Ukończone kursy/szkolenia zawodowe, o profilu technik elektronik, elektryk, mechatronik, elektryk przemysłowy

 Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym B1 (warunek konieczny)

 Gotowości do pracy zmianowej

 Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Zadania:

 Utrzymanie i naprawa maszyn oraz urządzeń w fabryce samochodów elektrycznych

 Wykonywanie planowanych przeglądów i konserwacji

 Diagnozowanie i usuwanie problemów technicznych

Czekamy na Ciebie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny: + 48 604 056 994

Nie czekaj, aplikuj!