DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Westwing Sp. z o.o.
  • Kontakt: Anna Westwing
  • Telefon: 111111111
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

Misją Westwing jest inspirowanie i uczynienie każdego domu pięknym domem. Pragniemy przybliżyć cuda handlu elektronicznego w domu i mieszkaniu naszym ponad 1,5 milionowi aktywnych klientów w 11 krajach. W ciągu zaledwie 10 lat istnienia na rynku osiągnęliśmy ponad 433 mln euro rocznego przychodu. Co ważniejsze, szansa przed nami jest ogromna.

Zespół Westwing to sekret naszego sukcesu. Ponad 1700 członków naszego zespołu łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią i solidnymi podstawami biznesowymi. Jesteśmy dumni, że możemy pracować z inspirującymi kolegami, którzy są inteligentni, zabawni, ambitni i szukają wyzwania, aby przekształcić branżę i przenieść ją w przyszłość.

Obecnie, w związku z rozwojem naszego Europejskiego Centrum Logistycznego zlokalizowanego w Robakowie k/Poznania poszukujemy osoby na stanowisku: Team Leader (m/f/d), która będzie odpowiedzialna za koordynacje pracy podległego zespołu oraz oraz zapewnienie wysokiego poziomu realizacje zleceń od klientów.

Twój zakres obowiązków:
  • Planowanie pracy oraz koordynacja procesu realizacji zadań poprzez monitorowanie wskaźników efektywności i wydajności pracy zespołu
  • Rozwijanie członków zespołu oraz dbanie o wysoki poziom zaangażowania zespołu w realizowane zadania,
  • Budowanie pozytywnych relacji ukierunkowanych na współpracę w zespole
  • Organizowanie spotkań operacyjnych z podległymi pracownikami
  • Rozwój i wdrażanie wysokich standardów pracy w celu zapewnienia wydajności i właściwej jakości pracy
  • Prowadzenie ocen okresowych pracowników oraz wskazywanie kierunków rozwoju członków zespołu
  • Współtworzenie kultury bezpieczeństwa pracy poprzez promowanie właściwych postaw i szkolenie pracowników
  • Prowadzenie dokumentacji, raportowanie wyników, komunikacja z innymi działami firmy
Nasze wymagania
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem w środowisku produkcyjnych lub magazynowym
  • Potrafisz rozwijać siebie i swój zespół, budować i wdrażać standardy pracy
  • Jesteś gotowy/a do pracy w trybie zmianowym (6:00-14:00, 16:00-24:00)
  • Potrafisz szybko reagować i rozwiązywać problemy operacyjne
  • Potrafisz budować pozytywne relacje i motywować zespół
  • Potrafisz obsługiwać komputer (MS Office)
To oferujemy
  • Możliwość dołączenia do szybko rozwijającej się i rosnącej organizacji w branży e-commerce
  • Pracę w pozytywnym zespole, który jest nastawiony na współprace oraz rozwój
  • Współtworzenie standardów, procesów i budowanie organizacji swojego obszaru
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport, zniżki na zakupy w Westwing)
  • Bezpłatny transport autobusem pracowniczym z Poznania, Śremu, Środy Wielkopolskiej i Gniezna

Lokalizacja: Robakowo koło Poznania

Zainteresowany? Czekamy na Twoją aplikacje (cv, referencje wraz z informacją o edukacji) z podaniem możliwej daty rozpoczęcia pracy oraz oczekiwanym wynagrodzeniem.