OPERATOR PRODUKCJI AUTOMOTIVE – ZARABIAJ NAWET DO 4200* BRUTTO!

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 500-4 200 PLN/m-c
  • Firma: KbtiPoland
  • Kontakt: KbtiPoland
  • Telefon: +48796662292
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Świdnica
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

Szukasz stanowiska umożliwiającego rozwój zawodowy i doskonalenia umiejętności?

Zaaplikuj już teraz i zacznij pracę na terenie Świdnicy!

Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert.17025) dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator produkcji

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 3500 do 4200* brutto (wynagrodzenie zasadnicze + premia za frekwencję)
  • pracę na terenie Świdnicy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy 180zł
  • pracę od poniedziałku do piątku – w systemie 3-zmianowym
  • szkolenia stanowiskowe

Twoje Obowiązki:

  • obsługa maszyn, w tym maszyn sterowanych numerycznie (CNC)
  • kontrola jakości produktu
  • obsługa narzędzi pomiarowych
  • przestrzeganie zasad bhp, ppoż. i ochrony środowiska obowiązujących w miejscu pracy

Wymagania:

  • Chęć i motywacja do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres: [email protected] w temacie wpisując: Pracownik produkcji Świdnica lub prosimy o kontakt telefoniczny: +48 691 839 554 / +48 796 662 292