DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: AYP sp. z o.o.
  • Kontakt: Magdalena Fibik
  • Telefon: 536738018
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierownik Produkcji

AY Prime to innowacyjna firma, którą tworzy zespół ekspertów od rynku pracy, rekrutacji, marketingu, dofinansowań, szkoleń, psychologii, zarządzania, komunikacji, digitalu, eventów, social mediów, PR, podatków oraz prawa. Nasza Marka ma ponad 15 lat doświadczenia w rekrutowaniu Pracowników każdego szczebla oraz w doradztwie biznesowym dla kilkudziesięciu branż.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Kierownik Działu Przygotowania Produkcji

Miejsce pracy: Świecie

Zakres obowiązków:

• Organizacja Pracy zespołu oraz zapewnienie optymalnego wykorzystania mocy produkcyjnych i wysokiej jakości produktów

• Nadzór na prawidłową i terminową realizacją zamówień

• Współpraca z działem kontroli jakości

• Kontrola terminowości wykonywanych prac, ustalanie harmonogramu prac

• Analiza dokumentacji technicznej

Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane w zakresie obróbki skrawaniem lub pokrewne ewentualnie mechaniczne, narzędziowe)

• praktyczna znajomość szeroko pojętej branży konstrukcji stalowych

• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

• Znajomość MS Office( w szczególności excel )

• Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

• Pracę w systemie jednozmianowym ( od poniedziałku do piątku)

• Niezbędne narzędzia pracy

• atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym

• przyjazną atmosferę

• możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: https://tiny.pl/cmbj8