DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: BOEKESTIJN TRANSPORT
  • Kontakt: Katarzyna
  • Telefon: 532544907
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Żerniki
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca międzynarodowy C+E

Opis stanowiska:

  • Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy zachodniej + Anglia
  • Dbałość o powierzony ładunek i sprzęt
  • Dbałość o powierzone narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu
  • System pracy 2/1  3/1, 4/1, 4/2 oraz inne .

Oferujemy:

  • Dla kierowcy z doświadczeniem minimum rok - wynagrodzenie w wysokości 79 euro na dobę + bonus .
  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia wraz ze stażem pracy w firmie do 89 euro na dobę + bonus.
  • Dojazd do pracy i zjazd na koszt pracodawcy (organizowany transport busem).
  • Od początku zatrudnienia umowa na czas nieokreślony
  • Wsparcie opiekuna – Driver Care pomagającego w trudnych sytuacjach
  • Przestrzeganie norm czasu pracy kierowcy
  • Nowoczesny i zadbany tabor (2/3 floty to kabiny XL)
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • Samochody wyposażone w nowoczesny pobór opłat (nie martwisz się o gotówkę)
  • Pauzy na strzeżonych parkingach
  • Stały kontakt z dyspozytorem (Transics Astrata telefon służbowy)
  • Serwis w razie awarii.
 Wymagania:

  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym min 1 rok.
  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E
  • Kurs na przewóz rzeczy KOD 95
  • Podstawowy kurs ADR

Zatrudniamy również kierowców bez doświadczenia.