DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
  • Kontakt: Link Consulting
  • Telefon: +48608744473
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Żory
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kontroler finansowy
Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

KONTROLER FINANSOWY

Miejsce pracy: Żory/Polska

WYMAGANIA:

  • ·   Wykształcenie wyższe kierunkowe

    ·   Doświadczenie w pracy w podobnym zakresie (preferowane powyżej 2 lata, w kalkulacji kosztów sprzedaży, optymalnie w branży motoryzacyjnej)

    ·   Znajomość SAP i MS Office; Excel – wysoki poziom

    ·   Doświadczenie w pracy z SAP

    ·   Znajomość języka (angielski – zaawansowany, do wykorzystania w codziennej komunikacji)

    ·   Silne zdolności organizacyjne i planistyczne

    ·   Dobre umiejętności interpersonalne

    ·   Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·   Realizacja zadań rachunkowości zarządczej

- planowanie biznesowe

- praca w module SAP

- raportowanie i zarządzanie wynikami biznesowymi

·    Obliczenie kosztów

- kalkulacje cen

- standaryzacja kosztów

- kalkulacje kosztowe dla nowych projektów

- analiza rentowności

OFERUJEMY:

  • ·       Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive

    ·       Uczestnictwo w realizacji projektów dla renomowanych klientów

    ·       Rozwój zawodowy w oparciu o dedykowane szkolenia

  • Przyjazną atmosferę pracy