DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Arche Consulting
  • Kontakt: Aleksandra Ogonowska
  • Telefon: 885 955 496
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Żory
  • Państwo: Polska

Obowiązki:

  • obsługa nowoczesnej linii produkcyjnej,
  • ustawianie parametrów procesu, regulacja i konserwacja linii produkcyjnej,
  • przygotowanie ręczne lub mechaniczne mieszanek produktów do dalszego procesu ich pakowania,
  • dbałość o ciągłość procesu, opieka nad maszynami i produktami,
  • kontrola jakościowa.

Wymagania:

  • wiedza i doświadczenie zdobyte przy procesach produkcyjnych w branży spożywczej,
  • umiejętność obsługi narzędzi ręcznych i elektronarzędzi,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym (praca w systemie 12-godzinnym: 6:00-18:00 i 18:00 - 6:00),
  • mile widziana książeczka zdrowia,
  • mile widziane posiadanie dodatkowych uprawnień (UDT na wciągniki, UDT na obsługę wózka widłowego).

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (6.000 - 7.000 złotych brutto),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu,
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość zorganizowania dojazdu do pracy lub dopłatę do używania samochodu prywatnego.

APLIKUJ TERAZ: https://www.arche-consulting.pl/pl/oferty-pracy/aplikacja/22747

Zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w CV, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w CV, w celu prowadzenia i administrowania procesami przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. moich danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu; w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną.

Administratorem danych osobowych jest Arche Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-112) przy ul. Morelowa 25. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Pani\Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego z udziałem Pani/Pana osoby.

Wpis KRAZ : 8162