MIEJSCE PRACY

Opis stanowiska:

    • Przyjmowanie, rozdział, wysyłanie, przepisywanie korespondencji,

    • Wystawianie pracownikom odpowiednich legitymacji,

    • Wystawianie różnorodnych druków i zaświadczeń,

    • Obsługiwanie interesantów, udzielanie informacji,

    • Wydawanie legitymacji uczniom oraz przedłużania ich ważności,

    • Prowadzenie kancelarii szkolnej w oparciu o instrukcje,

    • Wypłacanie stypendium za wyniki w nauce, sportowego i innych pomocy uczniom,

    • Ewidencji i zabezpieczenia druków ścisłego zarachowania,

    • Zastępowanie pracownika administracyjno – biurowego,

    • Ścisłe współpracowanie z Dyrektorem Szkoły.

Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe,

    • Doświadczenie zawodowe,

    • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków,

    • Umiejętność pracowania zarówno samodzielnie, jak i w zespole,

    • Komunikatywna znajomość języka polskiego,

    • Umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office oraz platform Librus, SIO.

Oferujemy:

    • Umowę o pracę,

    • Praca od zaraz,

    • Stabilne warunki zatrudnienia w szkole o przyjaznej atmosferze,

    • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.