DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 4 500-8 000 PLN/m-c
  • Firma: PERSONNEL INTERNATIONAL BPO SP. Z O. O.
  • Kontakt: Anastazja Dmytrieva
  • Telefon: +48508623130
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Personnel International BPO Sp. z o.o. (nr cert. 5703) jest agencją zatrudnienia należącą do grupy Personnel International, działającej na międzynarodowym rynku już od 20 lat.

Zatrudniamy pracowników w Polsce i za granicą. Za naszym pośrednictwem pracę znalazło już blisko 48 tysięcy pracowników o różnym stopniu kwalifikacji zawodowych.

Magazynier

Opis stanowiska:

Praca przy kompletacji zamówień w Centrum Dystrybucyjnym dużej sieci dyskontów spożywczych. Nie wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy: Parzniew lub Wyszków.

Stawka:Miesięcznie możesz zarobić nawet 9000zł/netto

Stawka w okresie wdrożeniowym do 4 tygodni:

26,75 zł brutto/godz. dla pracownika – w okresie wdrożeniowym, maksymalnie do 4 tygodni oraz stała stawka w tzw. procesie ” wspomagania”

    31,84 zł brutto/godz. dla pracownika – po okresie wdrożeniowym przy osiągnięciu założonych wydajności

System pracy: 2-zmianowy system pracy, 8-12 godzin dziennie, możliwość pracy 6 dni w tygodniu. Dzienne oraz nocne zmiany, 1 lub 2 przerwy w ciągu dnia.

Obowiązki: kompletowanie towaru według zamówienia. Obsługa wózków jezdniowych unoszących i/lub podnośnikowych, skanerów, terminali.

Zapewniamy:

   bezpłatne uzyskanie uprawnień na obsługę wózków jezdniowych (pod warunkiem przepracowania okresu umowy),

    pomoc w wyrobieniu oraz szkoleniu na uprawnienie UDT

    bezpłatny 1 lub 2 posiłki dwudaniowe w ciągu dnia pracy (w zależności od ilości godzin),

    bezpłatna opieka fizjoterapeuty,

    bezpłatne ubranie robocze,

    bezpłatna pomoc w założeniu konta bankowego,

    dojazd do pracy firmowym minibusem (do 100zł miesięcznie),

    możliwość uzyskania zaliczki na poczet wynagrodzenia,

    premia za jakość pracy i wydajność,

    opieka koordynatora w Twoim języku,

    legalne zatrudnienie,

    terminowo wypłacane wynagrodzenie do 20-go każdego miesiąca na konto pracownika,

    stabilną pracę z możliwością awansu,

    mieszkanie do 500 złotych miesięcznie (pobierane z wynagrodzenia)

    pomoc w uzyskaniu karty pobytu

Wymagania:

chęć do pracy i zarabiania,uprawnienia na obsługę wózków jezdniowych unoszących i/lub podnośnikowych,

Mile widziane:

doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

 prawo jazdy kat.B

Kontakt Anastazja +48 508 623 130