DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Prowork.PL
  • Kontakt: anna kaczorowska
  • Telefon: 223236335
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Wychowawca
Klient ProworkPL EDU, prywatne przedszkole językowe Warszawa Wilanów ( sieć szkół i przedszkoli Warszawa) zatrudni  nauczyciela wychowawcę z pasją do pracy z dziećmi i chęcią do własnego rozwoju. Przedszkole prowadzi zajęcia dla dzieci w oparciu o autorską metodę i zapewnieniu dla dzieci przyjaznych warunkow do nauki i swobodnej zabawy. Specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego/ zajęcia częściowo prowadzone są w języku angielskim przez nauczycieli Native Speakerów. Obowiązki to prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziećmi.  Jeśli  chcesz dołączyć do zespołu i pracować w przyjaznym przedszkolu w Warszawie Wilanów aplikuj i umów sie na rozmowę kwalifikacyjną online!  Praca w przedszkolu na pełen etat PILNIE od czerwca/ lipca 2023. 

Wymagania
wymagane studia kierunkowe uprawniające do pracy w przedszkolu lub klasach 1-3, min. licencjat
mile widziani absolwenci  oraz studenci ostatnich lat kierunków pedagogicznych z pasja do pracy z dziećmi i dalszego rozwoju zawodowego
doświadczenie w pracy jako nauczyciel wychowawca / pomoc nauczyciela za granicą będzie dodatkowym atutem, ale absolwenci poszukujący pierwszej pracy są również mile widziani!
gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie Wilanowie od czerwca/ lipca 2023

Warunki
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę 
Wynagrodzenie  rynkowe w zależności od kwalifikacji
Umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio ze szkołą/ pracodawcą
Rozpoczęcia pracy od lipca 2023 

Procedura rekrutacyjna
ProworkPL EDU Praca dla nauczycieli Warszawa - prywatne szkoły i przedszkola. Jak znaleźć pracę jako nauczyciel w przeszkolu/ szkole  czy pomoc nauczyciela w Warszawie? Zarejestruj się z Proworkpl  Dołacz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Praca dla nauczycieli Warszawa 2023. Jobs for teachers Warsaw Poland 2023. Jobs for native English speakers Warsaw. ProworkPL EDU Apply and teach in Poland.

Kontakt i dane o firmie
O firmie Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej. Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.
Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."