DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca dorywcza
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Feuer Sp. zo.o.
  • Kontakt: Agnieszka Król
  • Telefon: 570152164
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Specjalista ds. BHP

Oczekujemy:

• wykształcenia wyższego technicznego w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,

• minimum 2-letniego doświadczenia w pracy jako inspektor/specjalista ds. BHP,

• umiejętności przekazywania wiedzy w jasny i przystępny sposób,

• dyspozycyjności minimum 2-3 dni robocze w tygodniu (do ustalenia),

• prawa jazdy i możliwość przemieszczania się własnym samochodem.

Dodatkowym atutem będzie:

• posiadanie uprawnień w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

Zakres obowiązków:

• prowadzenie szkoleń okresowych bhp oraz szkoleń wstępnych w oparciu o zaakceptowane materiały dla Klientów naszej firmy,

• tworzenie dokumentacji bhp.

Oferujemy:

• możliwość zdobycia doświadczenia w wielu różnych branżach, poprzez pracę z największymi firmami produkcyjnymi, budowlanymi, sieciami handlowymi w Polsce,

• poszerzanie wiedzy poprzez szkolenia doskonalące z zakresu BHP w poszczególnych branżach,

• elastyczny grafik pracy- możliwość dopasowania terminów do codziennych zajęć,

• konkurencyjne, rynkowe wynagrodzenie,

• pracę w dobrze zorganizowanym i zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres [email protected] z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Feuer sp. z.o.o w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.”