FOOD PURCHASE SPECIALIST / SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW DROBIU

DANE OFERTY

 • Typ ofertyUmowa o dzieło
 • Pensja: 4 500-20 000 PLN/m-c
 • Firma: International Food Export
 • Kontakt: Rafał Plutecki
 • Telefon: 601202929
 • Język obcy: angielski
 • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

FIRMA :

Firma International Food Export kupuje u polskich producentów drobiu kurczaki i sprzedaje je na rynkach międzynarodowych poza UE (Afryka, Azja). Jesteśmy małą butikową firmą z przedstawicielstwami w Warszawie oraz Accra (Ghana).

STANOWISKO :

Poszukujemy do pracy zdalnej specjalisty ds. zakupów produktów drobiarskich na export.

OBOWIĄZKI :

 1. nawiązanie kontaktów handlowych z zakładami drobiarskimi w Polsce
 2. negocjacja umów zakupu
 3. monitoring jakości towaru
 4. monitoring międzynarodowej spedycji

DOŚWIADCZENIE :

Z uwagi na charakter pracy - zdalna oraz samodzielna, poszukujemy kandydatów znających rynek produkcji drobiu w Polsce oraz z doświadczeniem do samodzielnej pracy w dziedzinie zakupów (mile widziana spedycja międzynarodowa). Osoba będzie raportować do managera w Warszawie a raz w roku odbywać podróże do Afryki i Azji.

WYNAGRODZENIE :

System wynagrodzenia polega na miesięcznej stałej pensji oraz prowizji od kontraktu zakupowego. To stanowisko nie jest związane ze sprzedażą, lecz z kontraktem kupna.

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."