DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Drukarnia i Wydawnictwo Kobis
  • Kontakt: Józef Kot
  • Telefon: 662004414
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Drukarnia i Wydawnictwo Kobis to polska, rodzinna firma z siedzibami w Warszawie i Legionowie założona w 1981 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji druków niestandardowych i ekskluzywnych korzystając przy tym z różnorodnych technik drukarskich i introligatorskich.

Aktualnie poszukujemy w pełnym wymiarze godzinowym i stacjonarnie pracownika produkcji do naszej siedziby w Legionowie.

Na aplikacje czekamy do dnia 30 listopada 2023 roku pod adresem: [email protected]. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu na (22) 828 68 68 lub 662 004 414.

OPIS STANOWISKA:

Na oferowanym stanowisku będziesz m.in. odpowiedzialny/a za:

• przygotowanie i obsługę maszyn drukarskich i introligatorskich (sztancowanie, hotstamping, tłoczenie, obsługę plotera tnącego, itp.),

• wykonywanie produktów typu wizytówki, listowniki, koperty, kartki okolicznościowe, zaproszenia, teczki, dyplomy, notatniki, foldery reklamowe, broszury, itd.,

WYMAGANIA:

• podstawowa znajomość wyżej wymienionych technik,

• dbanie o szczegóły i staranne wykonywanie swoich obowiązków,

• dyspozycyjność,

• samodzielność i dokładność,

• radość z pracy na produkcji i z nauki nowych rzeczy,

• umiejętność pracy pod presją czasu.

MILE WIDZIANE:

• wykształcenie minimum średnie techniczne w poligrafii lub doświadczenie w drukarni.

OFERUJEMY:

• pełny program wdrożeniowy i szkoleniowy pod okiem szefa firmy,

• realną możliwość rozwoju zawodowego i pozyskania nowych kompetencji,

• długoterminową perspektywą rozwoju,

• zróżnicowany zakres zadań,

• przyjazną atmosferę pracy,

• pracę w kompetentnym i interdyscyplinarnym zespole.

Życiorys z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)” prosimy przesyłać na adres: [email protected]