DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PGB Human Resources Sp. z o.o.
  • Kontakt: Karolina Wojciechowska
  • Telefon: 883967003
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Warszawa
  • Region: mazowieckie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Przedstawiciel Handlowy

Dla naszego Klienta dystrybutora materiałów budowlanych działającego od 25 lat na warszawskim rynku, aktualnie poszukujemy osoby do zespołu inwestycyjnego na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. Inwestycji

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami- wykonawcami budowlanymi, deweloperami, inwestorami, podwykonawcami
  • regularne i profesjonalne wizyty handlowe u obecnych i potencjalnych klientów
  • bieżąca obsługa przypisanej grupy klientów: generowanie zamówień, przygotowanie ofert cenowych, doradztwo techniczne, monitorowanie płatności
  • raportowanie wyników swojej działalności
  • monitorowanie rynku inwestycji budowlanych w regionie.
  • ścisła współpraca z przełożonym, działem handlowym, logistyką, działem finansowym i windykacyjnym

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, w branży budowlanej
  • znajomość lokalnego rynku inwestycyjnego
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • wysoka kultura osobista oraz zaangażowanie
  • ukierunkowanie na poszukiwanie rozwiązań a nie problemów
  • czynne prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • bazę aktywnych Klientów do obsługi od: „już”
  • atrakcyjne wynagrodzenie na które pracownik ma realny wpływ ( podstawa+ premia od wyników sprzedażowych)
  • pracę na pełny etat (umowa o pracę/kontrakt B2B)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • szkolenia, wsparcie doświadczonego zespołu
  • dostęp do szerokiej oferty produktowej w konkurencyjnych cenach rynkowych i dostępności „od ręki”
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy
  • indywidualne podejście zarządu do każdego pracownika i jego osobistych zasobów
  • poszanowanie życia prywatnego i czasu na regenerację w duchu work-life balance
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy i awansu