DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5-7 PLN/m-c
  • Firma: Double Respect Sp. z o.o
  • Kontakt: Khrystyna Maior
  • Telefon:
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierownik

Zadania

● Planowanie, wdrażanie i nadzorowanie wszystkich aspektów pracy działu HR

● Zarządzanie pełnym cyklem zatrudnienia

● Nadzorowanie procesów rekrutacyjnych oraz współpracy w tym zakresie z firmami

zewnętrznymi

● Ścisła współpraca z działem sprzedaży

● Współpraca z zespołem HR oraz pozostałymi zespołami w firmie

● Nadzór nad poprawną i terminową realizacją procesów kadrowych

● Tworzenia bazy kandydatów

● Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych

● Raportowanie wyników pracy

● Współpraca z instytucjami

● Publikowanie oferty

● Przygotowanie dokumentów do rozmowy kwalifikacyjnej

Wymagania

Doświadczenie w obszarze HR doświadczenie w procesach rekrutacyjnych

● Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

● Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy

● Gotowość do ciągłego poszerzania wiedzy

● Celowość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

● Znajomość języka angielskiego oraz ukraińskiego albo rosyjskiego

● Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne

Oferujemy

Umowę o pracę na pełny etat + premia zależności od wyników

● Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

● Pracę w miłej atmosferze opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku

● Dostęp do szkoleń

● Premie w zależności od wyników

● Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon).